Nowa siedziba przy Grobla 29

Moi Drodzy.

Zakończył się jakiś rozdział w życiu HORYZONTU, znajdujemy się teraz w nowej siedzibie w Krośnie Odrzańskim przy ul Grobla 29.

O samej siedzibie można powiedzieć tyle że ma ona tę samą atmosferę i ten sam personel.
Różni się z pewnością układem gabinetów oraz myślę , że jest bliżej naszego pacjenta, ma dogodniejsze warunki socjalne i może jeszcze parę pozytywów.
Istotne jest też to, że nie zredukowaliśmy zakresu świadczeń i pomocy dla Was jaki znajdowaliście w ostatnim roku a programy realizują się w tym samym zakresie co dotychczas, nie zmienił się harmonogram ani inne detale.

Z pewnością nowością jest KLUB PACJENTA DROMADER, miejsce dla każdego z Was, szczególnie dzieci i młodzieży, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18. Znajdzie tam miejsce też każdy, kto będzie chciał spędzić czas z innymi, nieważne czy emeryt czy młody, ale każdy komu będzie chciało się wyjść z domu. Czym się będziecie zajmować to się okaże i zależy od Waszej pomysłowości, nie chcemy wprowadzać ram ani zobowiązań, bardziej nam chodzi o to aby stało się to miejsce dla np. dzieci pacjentów którzy nie mają z kim ich zostawić aby odbyć wizytę, mogą przyjść dzieci odrobić lekcje, zresztą, nie chcemy określać kto może przyjść a kto nie, mamy nadzieję, ze samo się to ułoży tak aby klub stał się miejscem dla środowiska a nie jakiejś idei.

Mamy nadzieję, że zmianę siedziby przyjmiecie z satysfakcją i zadowoleniem a klimat starówki doda na wszystkim tylko mocy do realizacji naszych planów.
Życzę zatem nam wszystkim siły i cierpliwości w osiąganiu własnych osobistych zamiarów.

I taka mała uwaga, nie ustawiajcie GPS-ów na adres, gdyż zaprowadzi Was na zaplecze bloku od tylnego wejścia do budynku, a my widoczni jesteśmy od frontu ulicy 22-lipca, po stronie restauracji – hotelu „ Odra” i „Wodnik”.

Pozdrawiam i zapraszam – Izabela Sumińska